Slide Background

Delair UX1 1 AG (Agriculture)

Delair UX11 AG on parim abivahend taimede kaardistamiseks. Droon on loodud spetsiaalselt põllumajandusettevõtetele professionaalse ülevaate andmiseks. Ta on väga mugav kasutada, uskumatult produktiivne ning täpne andmete salvestamisel.

UX11 AG’l on andmetöötlusvõimekus ning traadita ja 3G/4G raadioside. PPK-as-you-go funktsioon võimaldab andmeid täpselt analüüsida ning anda maapealsete põllutöömasinate marsruutide kavandamiseks ja suunamiseks asjakohaseid juhised.

Täpset infot taimede kohta tõhusalt kogudes ja analüüsides saate oma tootlikkuse taset märkimisväärselt tõsta.

Suurte alade kaardistamise võimsus

UX11 on tänu 52-minutilisele lennukestvusele ja pikale lennuulatusele (47 km) väga produktiivne. Ühe lennuga saab kaardistada 150 hektarit.

Kahe kanaliga sidesüsteem tagab lennukauguse

BVLOS – sidevalmidus võimaldab kasutada nii mobiilset 3G/4G ühendust kui ka 2.4 GHz raadiosideühendust ning tagab seega maksimaalse lennukauguse.
 
 

Integreeritud töövoog

Delair Flight Deck – lihtne androidi baasil missioonide planeerimise ja monitoorimise äpp – lennueelne kontroll-nimekiri, lennukeelu tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmete statistika. Kogu info saab otse kontorisse saata.

Tipptaseme multispektriline kaamera taimestiku hindamiseks

  • andmete kvaliteet on reaalajas jälgitav
  • lennu ajal saab kontrollida kaamera seadistust ja kvaliteeti
  • täielikult integreeritud Micasense kaamera
  • 5-8 cm GSD 122 meetri kõrgusel
0 km
Lennuulatus
0 min
Lennuaeg
0 km/h
Lennukiirus
0 kg
Kaal

Mugav transportida

UX11 AG on kerge (ainult 1,6 kg) ja seda on mugav kaasas kanda. Komplekti kuulub ka spetsiaalne seljakott (43 x 36 x 80 cm).

Kerge seadistada

Delair UX11 AG on välitingimustes lihtne töövalmis seada – tuleb vaid tiivad kere külge lükata ja masin ongi lennuvalmis. Drooni kokkupanemiseks kulub vähem kui 5 minutit.

Lihtne lennuhaldus tahvelarvutis

Delair Flight Deck – lihtne androidi baasil missioonide planeerimise ja monitoorimise äpp – lennueelne kontroll-nimekiri, lennukeelu tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmete statistika. Kogu info saab otse kontorisse saata.

Lihtne ja täisautomaatne lend

Delair UX11 AG käivitamiseks ei pea te olema kogenud droonipiloot. Käivitussüsteem on täisautomaatne. Planeerige oma lend vaid mõne hiireklõpsuga tahvelarvutil ja käivitage droon – õhkutõus, lend ja maandumine toimub autopiloodil.

Täpne ja automaatne maandumine

Maandumine ja õhkutõus toimub 30° nurga all – nagu lindudel. Start ja maandumine on seega võimalik planeerida piiratud alal, tänu spetsiaalsele kaugmõõtmistehnoloogiale maandub masin turvaliselt.

Salvestatud andmete haldamine

Komplekti kuuluv Delair After Flight tarkvara aitab teil filtreerida, valida ja töödelda andmeid pärast arvutisse allalaadimist. Saab automaatseadistada piltide salvestamise viisi (jpg,tif), ning eksportida need mis tahes fotogrammeetria tarkvarasse, sealhulgas Trimble Business Center'isse (.jxl).

Pilvepõhine andmetöötlus

Tehke oma andmetöötlus maksimaalselt kuluefektiivseks ja mugavaks: Delair UX11 AG võimaldab kogutud andmeid töödelda Delair Aerial Intelligence pilveplatvormis. Ligipääs tarkvarale on võimalik hankida vastavalt vajadusele – kas kuupõhiselt või projektipõhiselt. Programm aitab teil korduvandmeid kiiresti analüüsida ning näitab kätte uued võimalused. Andmeid saab iga hetk alla laadida.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid esitlust?