Slider

Delair UX1 1 AG (Agriculture)

Delair UX11 AG on droon taimede kaardistamiseks. Seda kirjeldab kõrge produktiivsus ja kasutusmugavus, ilma et see kahjustaks andmete kvaliteeti ja täpsust. Loodud spetsiaalselt professionaalse  ülevaate andmiseks põllumajandusettevõtetele.
 
UX11 AG omab andmetöötlusvõimekust ning ning traadita ja 3G/4G raadiosidet. Tänu PPK-as-you-go funktsioonile on võimalik täpselt analüüsida andmeid ning anda täpsed juhised maapealsete põllutöömasinate marsruutide kavandamiseks ja suunamiseks.
Nüüd saate taimede lennuinfot täpsemini ja tõhusamalt koguda ning jõuda uuele tootlikkuse tasemele.

Suurte alade kaardistamiseks

UX11 on tänu 52-minutilisele lennukestvusele ja pikale lennuulatusele (47 km) väga produktiivne. Ühe lennuga saaksite kaardistada 150 hektarit.

Kahe kanaliga sidesüsteem

BVLOS – sidevalmidus tagab piiramatu lennukauguse kasutades mobiilset 3G/4G ühendust või 2.4 GHz raadiosideühendust.
 
 

Integreeritud töövoog

Delair Flight Deck – lihtne androidi baasil missioonide planeerimise ja monitoorimise äpp – lennueelne kontroll-list, no-fly tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmed.

Tipptasemel multispektriline kaamera taimestiku hindamiseks

  • Jälgi reaalajas andmete kvaliteeti
  • Kontrollige lennu ajal kaamera sätteid ja kvaliteeti
  • Täielikult integreeritud Micasense kaamera
  • 5-8 cm GSD 122 meetri kõrgusel
0 km
Lennu ulatus
0 min
Lennuaeg
0 km/h
Lennukiirus
0 kg
Kaal

Mugav ja lihtne transport

UX11 on kerge (ainult 1,6 kg) ja seda on kerge kaasas kanda. Komplekti kuulub kompaktne kandekott (43 x 36 x 80 cm), mida saate hõlpsalt seljas (13 kg) kanda.

Kiire ja lihtne seadistamine

Delair UX11 on välitingimustes lihtne töövalmis seada - lükkate kaks tiiba lihtsalt kokku ja olete valmis minema. Drooni kokkupanemiseks kulub vähem kui 5 minutit.

Lihtne lennuhaldus tahvelarvutis

Delair Flight Deck - lihtne androidi baasil missioonide planeerimise ja monitoorimise äpp - lennueelne kontroll-list, no-fly tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmed.

Lihtne ja täisautomaatne lend

Õhkutõus toimub käsitsi. See on nii lihtne. Delair UX11 käivitamiseks ei pea te olema kogenud droonipiloot. See on täisautomaatne. Planeerige oma lend vaid mõne hiireklõpsuga tahvelarvuti tarkvara abil ja käivitage droon - lend ja maandumine toimub autopiloodil.

Täpne ja automaatne maandumine

Täpne "birdlike" õhkutõusmine ja maandumine (BTOL) - suure nurga alla (30 kraadi) stardid ja maandumised piiratud aladel. Madala kiirusega maandumine, kasutades selleks kaugmõõtmistehnoloogiat.

Drooni andmete haldamine

Pärast maandumist aitab tarkvara Delair After Flight (komplektis) filtreerida, valida ja töödelda töötlemata andmeid pärast arvutisse allalaadimist. Salvestate loetavaid pilte (jpg, tiff) automaatselt korraldatud viisil, mis on valmis eksportimiseks mis tahes fotogrammeetriatarkvarasse, sealhulgas Trimble Business Centeri sse (.jxl-väljund).

Pilvepõhine andmete töötlemine

Kasutage oma droonide andmeid maksimaalselt ära: Delair UX11 pakub krediiti teie andmete töötlemiseks Delair Aerial Intelligence Platform'is. Analüüsige kiiresti ja korduvalt andmeid ning muutke kogutud andmed võimalusteks. Vaadake, mõõtke, tehke märkusi ja jagage kasutatavaid andmeid.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?