Slider

Delair UX11

Delair UX11 on fikseeritud tiibadega droon professionaalseks kaardistamiseks. UX tagab märkimisväärse tootlikkuse kasvu, enneolematu kasutusmugavuse ja kvaliteetsed andmed.
 
Delair UX11 on ideaalne droonilahendus ülitäpseks ja lihtsaks kaardistamiseks. See pakub integreeritud funktsioone enne lennutegevust, selle ajal ja pärast seda. Seejuures on see varustatud kaameraga, sentimeetri täpsusega GNSS-anduriga ning nii 2,4 GHz traadita kui ka 3G / 4G ühendusega.

Suurte alade kaardistamiseks

UX11 on tänu 59-minutilisele lennukestvusele ja pikale lennuulatusele (53 km) väga produktiivne. Ühe lennuga saaksite kaardistada 120 ha kõrgusel 120 meetrit

Kahe kanaliga sidesüsteem

BVLOS – sidevalmidus tagab piiramatu lennukauguse kasutades mobiilset 3G/4G ühendust või 2.4 GHz raadiosideühendust.
 
 

Integreeritud töövoog

Delair Flight Deck – lihtne androidi baasil missioonide planeerimise ja monitoorimise äpp – lennueelne kontroll-list, no-fly tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmed.
0 km
Lennu ulatus
0 min
Lennuaeg
0 km/h
Lennukiirus
0 kg
Maksimaalne kandevõime

Mugav ja lihtne transport

UX11 on kerge (ainult 1,5 kg) ja seda on kerge kaasas kanda. Komplekti kuulub kompaktne kandekott (43 x 36 x 80 cm), mida saate hõlpsalt seljas (13 kg) kanda.

Kiire ja lihtne seadistamine

Delair UX11 on välitingimustes lihtne töövalmis seada - lükkate kaks tiiba lihtsalt kokku ja olete valmis minema. Drooni kokkupanemiseks kulub vähem kui 5 minutit.

Lihtne lennuhaldus tahvelarvutis

Delair Flight Deck - lihtne androidi baasil missioonide planeerimise ja monitoorimise äpp - lennueelne kontroll-list, no-fly tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmed.

Lihtne ja täisautomaatne lend

Õhkutõus toimub käsitsi. See on nii lihtne. Delair UX11 käivitamiseks ei pea te olema kogenud droonipiloot. See on täisautomaatne. Planeerige oma lend vaid mõne hiireklõpsuga tahvelarvuti tarkvara abil ja käivitage droon - lend ja maandumine toimub autopiloodil.

Täpne ja automaatne maandumine

Täpne "birdlike" õhkutõusmine ja maandumine (BTOL) - suure nurga alla (30 kraadi) stardid ja maandumised piiratud aladel. Madala kiirusega maandumine, kasutades selleks kaugmõõtmistehnoloogiat.

Drooni andmete haldamine

Pärast maandumist aitab tarkvara Delair After Flight (komplektis) filtreerida, valida ja töödelda töötlemata andmeid pärast arvutisse allalaadimist. Salvestate loetavaid pilte (jpg, tiff) automaatselt korraldatud viisil, mis on valmis eksportimiseks mis tahes fotogrammeetriatarkvarasse, sealhulgas Trimble Business Centeri sse (.jxl-väljund).

Pilvepõhine andmete töötlemine

Kasutage oma droonide andmeid maksimaalselt ära: Delair UX11 pakub krediiti teie andmete töötlemiseks Delair Aerial Intelligence Platform'is. Analüüsige kiiresti ja korduvalt andmeid ning muutke kogutud andmed võimalusteks. Vaadake, mõõtke, tehke märkusi ja jagage kasutatavaid andmeid.

Klassi parim ja täielikult integreeritud kaamera

Delair UX11 pardal on gtäielikult integreeritud tööstusliku kvaliteediga RGB-kaamera, mille on kujundanud Delair ja mis pakub 1 cm GSD võimekust.

Live'is kvaliteedikontroll

Kaamera sätteid ja kvaliteeti saate lennu ajal kontrollida tänu maapealse juhtimisjaama raadioside kaudu. Nüüd teate kohe lennu ajal, et kogutavad andmed on tehtavat tööd väärt.


Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?