Slide Background

Delair UX11

Delair UX11 on fikseeritud tiibadega droon professionaalseks kaardistamiseks. Lihtne kasutada, mugav juhtida, kerge transportida ning väga täpne – teie tootlikkus suureneb UX11 abil garanteeritult!

Delair UX11 on varustatud intergegreeritud kõrgresolutsioonilise kaameraga, RTK  GNSS anduriga , seda on võimalik juhtida nii 2,4 GHz traadita kui ka 3G / 4G ühendusega.
See on ideaalne droonilahendus ülitäpseks kaardistamiseks

Suurte alade täpne kaardistamine

UX11 on  ülitäpne ja väga produktiivne! 59-minutiline lennukestvus ja pikk lennuulatus (53 km) võimaldab vaid ühe lennuga kaardistada 120 ha kõrgusel 120 meetrit.

Kahe kanaliga sidesüsteem tagab lennukauguse

BVLOS sidevalmidus võimaldab navigeerimiseks kasutada nii mobiilset 3G/4G ühendust kui ka 2.4 GHz raadiosidet ning tagab seega maksimaalse lennukauguse.
 
 

Integreeritud töövoog

Delair Flight Deck – lihtne androidi baasil missioonide planeerimise ja monitoorimise äpp – lennueelne kontroll-nimekiri, lennukeelu tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmete statistika. Kogu info saab otse kontorisse saata.

0 km
Lennuulatus
0 min
Lennuaeg
0 km/h
Lennukiirus
0 kg
Maksimaalne kandevõime

Mugav transportida

UX11 on kerge (ainult 1,5 kg) ja seda on mugav kaasas kanda. Komplekti kuulub ka spetsiaalne seljakott (43 x 36 x 80 cm).

Kerge seadistada

Delair UX11 on välitingimustes lihtne töövalmis seada seada – tuleb vaid tiivad kere külge lükata ja masin ongi lennuvalmis. Drooni kokkupanemiseks kulub vähem kui 5 minutit.

Lihtne lennuhaldus tahvelarvutis

Delair Flight Deck – lihtne androidi baasil missioonide planeerimise ja monitoorimise äpp – lennueelne kontroll-nimekiri, lennukeelu tsoonid, kaasaegne kasutajaliides, lennuandmete statistika. Kogu info saab otse kontorisse saata.

Lihtne ja täisautomaatne lend

Delair UX11 käivitamiseks ei pea te olema kogenud droonipiloot. Käivitussüsteem on täisautomaatne. Planeerige oma lend vaid mõne hiireklõpsuga tahvelarvutil ja käivitage droon – õhkutõus, lend ja maandumine toimub autopiloodil.

Täpne ja automaatne maandumine

Maandumine ja õhkutõus toimub 30° nurga all – nagu lindudel. Start ja maandumine on seega võimalik planeerida piiratud alal, tänu spetsiaalsele kaugmõõtmistehnoloogiale maandub masin turvaliselt.

Salvestatud andmete haldamine

Komplekti kuuluv Delair After Flight tarkvara aitab teil filtreerida, valida ja töödelda andmeid pärast arvutisse allalaadimist. Saab automaatseadistada piltide salvestamise viisi (jpg,tif), ning eksportida need mis tahes fotogrammeetria tarkvarasse, sealhulgas Trimble Business Center'isse (.jxl).

Pilvepõhine andmetöötlus

Tehke oma andmetöötlus maksimaalselt kuluefektiivseks ja mugavaks: Delair UX11 AG võimaldab kogutud andmeid töödelda Delair Aerial Intelligence pilveplatvormis. Ligipääs tarkvarale on võimalik hankida vastavalt vajadusele – kas kuupõhiselt või projektipõhiselt. Programm aitab teil korduvandmeid kiiresti analüüsida ning näitab kätte uued võimalused. Andmeid saab iga hetk alla laadida.

Täielikult integreeritud profikaamera

Delair UX11 pardal on 1 cm GSD võimekusega oma klassi parima kvaliteediga täielikult integreeritud tööstuslik RGB-kaamera.

Pidev kvaliteedikontroll

Maapealne juhtiimisjaam võimaldab teil kogu lennu vältel drooni töökvaliteedil kontrollida  ja reguleerida – pardakaamera sätteid ja kvaliteeti saate vajadusel muuta ka siis kui droon on õhus.


Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid esitlust?