Slide Background

DJI Terra

DIGITALISEERI GEOINFO KIIRELT JA TÄPSELT!

DJI Terra on kaardistamise tarkvarapakett, mis lihtsustab lennumarsruutide automatiseerimist ja kiirendab ülevaatlike, kuid üksikasjalike 2D-kaartide ja 3D-mudelite loomist.

DJI Terra jaoks on saadaval kolm tarkvaraversiooni – Basic, Pro ja Electricity – pakkudes tarkvara kaardistamise võimalusi ja võimaldades operaatoritel valida neile parim platvorm.

Samuti saab valida ka erinevaid litsentsivõimalusi, sealhulgas lepingu pikkust ja seotud seadmete arvu.

DJI Terra aitab teil:

  • tõhusamalt planeerida droonide lende – tarkvara aitab kiirelt leida optimaalsed lennutrajektoorid ning võimaldab auomatiseerida keerulisemaid missioone.
  • andmeid paremini hallata – drooni andmed on koheselt näha ja tsentraliseeritud.
  • hõlpsalt vajalikku piirkonda kaardistada
  • tarkvara võimaldab teil valida koondandmetest konkreetse teid huvitava lõigu ning koostab sellest 3D kaardi.
  • andmeanalüüsiprotsessi kiirendada – vajalik info on kiiresti leitav ning loogiliselt struktureeritud.

Plaaneeri. Töötle. Analüüsi. Ekspordi.

Missiooni planeerimine

Andmete kogumine

Piirkonna kaardistamine

Andmete analüüs

Optimaalse teekonna planeerimine

Teekonnapunktide abil saate eelsedadistada optimaalse lennutrajektoori. Arvesse saab võtta kõrgust, kiirust, kardaanikõrguse kaldenurka, lennusuunda jt parameetreid. Keerukamate, sagedasemate  ja suurt detailitäpsust nõudvate tööde jaoks on otstarbekas kasutada 3D-lennuvisualiseerimist, mis võimaldab marsruuti eelkontrollida läbi lennuplaani  simulatsiooni.

Mõõdistusala teekonna täpne planeerimine

Vaid mõne näpuliigutusega saate keerulisi lennuplaane automatiseerida. Uus lahendus võimaldab lennuala piiritleda kõverjoontega – nii saate tööpiirkonna täpsemalt välja joonistada ning säästate olulisell määral ressursse.

Kaldenurgaga teekonna planeerimine (oblique)

Oblique seadistus võimaldab teil jäädvustada objekte kallutatud nurga all – nii saate ülitäpse ja üksikasjaliku 3D andmekogumi, mida hiljem on mugav töödelda.

Koridorilaadse teekonna planeerimine

Automatiseeritud lennumissioone teedel või muudel liinobjektidel on võimalik seadistada lihtsalt kaardile joont tõmmates. Kaardistatavat ala saab mugavalt täpsustada seadeid muutes. Väljundiks saate valida kas kõrglahutusega 2D-kaardid, 3D-mudelid või kiirülevaadete loomise.

Tasapinna detailne analüüs

Oblique funktsioon, ehk 90° kaldenurga alt pildistamine võimaldab teil täpselt ja üksikasjalikult jäädvustada objektide tasapinnalisi erisusi (akende orvad hoone fassadil jms)

Reaalajas kaardistamine

Programm võimaldab teil reaalajas kiiresti luua valitud ala 2D ortomosaiigi, mis on ideaalne vahend üksikasjalike lennutrajektooride loomiseks kaugemates piirkondades. Samuti on see kasulik abivahend aeganõudvamate missioonide juures, mis nõuavad kohapeal kiiret otsustamist.

2D rekonstrueerimine

Võimaldab teil luua kõrge eraldusvõimega ortomosaiike ning saada üksikasjalikke ja täpseid mõõtmistulemusi kõigi oluliste projektide kohta.

2D multispektriline analüüs

Multispektriline analüüs aitab teil kuluefektiivselt saagikust parandada. P4 Multispectral võimaldab teha erineva valgusspektriga pilte, et tuvastada suurtelt massiividelt anomaaliaid (näiteks liigniisked või taimkatteta kohad põldudel vms). Programm võimaldab luua radiometriliselt kalibreeritud peegeldusvõimega kaarte või koostada taimkatte mahuindeksi kaarte (sh NDVI ja NDRE).

3D modelleerimine

3D on võimas digitaalse visualiseerimise vahend, mis aitab objekte realistlikult kujutada. 3D võimaldab õnnetusi elutruult rekonstrueerida, õhuliine ja teisi keerulisi vertikaalseid konstruktsioone ning suuremaid ehitusprojekte lihtsamalt hallata jms.
CUDA-põhised rekonstrueerimisalgoritmid on võimelised suures koguses andmeid kiiresti töötlema ilma kvaliteedis allahindlust tegemata.

3D kujutise saab mudeldada konkreetsesse keskkonda (selge mudel või punktipilv), see säästab omakorda töötlemisaega ja suurendab tööefektiivsust.

Huvipakkuva piirkonna abil saab pildi rekonstrueerida konkreetsesse sihtpiirkonda. See säästab omakorda töötlemisaega ja suurendab efektiivsust, luues samas selgema mudeli või punktipilve.

2D ja 3D mõõtmised

Tarkade analüüsitööriistade abil saate koostada mõõteinfo andmekogu vajalike objektide kohta: koordinaadid, kaugus, pindala, maht.

Koordinaadid

Kaugus

Pindala

Maht

Kommentaaride lisamine

Et käimasoleva projekti infovahetust ja aruandlust lihtsustada, saate  olemasolevate mudelite mõõdikud vastavalt oma vajadusele redigeerida.

Lihtne järelkontroll

Saate mugavalt oma mudeleid reaalsete fotodega kõrvuti võrrelda, et kindel olla, et välja toodud on kõik, mis oluline.Soovid tarkvara kasutada?

Vajad lisainfot?

Soovid proovida?