Slider

DJI Terra

KIIRE JA TÄPNE TARKVARA PAKETT.

DJI Terra on droonide kaardistamise tarkvarapakett, mis sobib suurepäraselt lennumarsruutide automatiseerimiseks ning üksikasjalike 2D-kaartide ja 3D-mudelite ehitamiseks, et teostada ülevaadet.

Uus värskendus on muutnud Terra tõhusamaks ja täpsemaks kui kunagi varem.

DJI Terra jaoks on saadaval kolm versiooni – Basic, Pro ja Electricity – pakkudes tarkvara kaardistamise võimalusi ja võimaldades operaatoritel valida neile parim platvorm.

Samuti saab valida ka erinevaid litsentsivõimalusi, sealhulgas lepingu pikkust ja seotud seadmete arvu.

DJI Terra põhiomadused on:

  • Droonide missioonide planeerimine: looge tõhusad lennutrajektoorid ja automatiseerige keerulised missioonid.
  • Andmete hankimine: droonide andmete kogumine ja tsentraliseerimine.
  • Piirkonna kaardistamine: saate 3D-kaarte luua valitud aladelt.
  • Andmeanalüüs: hankige oma objekti või struktuuri, näiteks kauguse ja mahu, kohta teavet.

Plaaneeri. Protsessi. Analüüsi. Vii ellu.

Missiooni planeerimine

Andmete kogumine

Piirkonna kaardistamine

Andmete analüüs

Teekonnapunktidega missiooni planeerimine

Looge tõhusad lennutrajektoorid, kasutades eelnevalt kindlaksmääratud teekonnapunkti toiminguid ja reguleeritavaid parameetreid, nagu kõrgus, kiirus, kardaanikõrguse kaldenurk, lennuki suund ja palju muud. Keerukamate ja tihedamate missioonide jaoks, mis nõuavad suurt tähelepanu detailidele, kasutage 3D-lennuvisualiseerimist olemasolevate 3D-mudelite ülesannete kujundamiseks ja simuleerimiseks.

Piirkonna missiooni planeerimine

Vaid mõne ekraanipuudutuse abil saate keerulisi missioone automatiseerida, võimaldades teil sujuvalt jäädvustada kujutisi, mida saab töödelda, et valmistada mitmesuguseid kaarte ja mudeleid edasiseks analüüsimiseks ning hõlbustada otsuste tegemist.

Kallutamistega (oblique) missiooni planeerimine

Kui täpsus on hädavajalik ja üksikasjad on teie kriitiliste toimingute jaoks üliolulised, võimaldab Oblique jäädvustada rikkaliku 3D mudeli andmekogumi, reguleerides kaamera nurka kallutatud nurga all, andes teile varale eriti terava vaate.

Koridori missiooni planeerimine

Looge automatiseeritud lennemissioone maanteede ja raudteede ümber, tõmmates lihtsalt kaardile joone. Kaardistatud kogupinna muutmiseks kohandage missiooniseadeid, andes teile paindlikkuse valida kõrglahutusega 2D-kaartide ja 3D-mudelite või kiirülevaadete loomise vahel.

Üksikasjaliku kontrollimissiooni planeerimine

Kui täpsus on hädavajalik ja üksikasjad on teie kriitiliste toimingute jaoks üliolulised, võimaldab Oblique jäädvustada rikkaliku 3D mudeli andmekogumi, reguleerides kaamera nurka kallutatud nurga all, andes teile varale eriti terava vaate.

Reaalajas kaardistamine

Looge reaalajas kiiresti valitud ala 2D ortomosaik. See pole mitte ainult ideaalne üksikasjalike lennutrajektooride loomiseks kaugemates piirkondades, vaid on kasulik ka aeganõudvate missioonide jaoks, mis nõuavad kohapeal kiiret otsustamist.

2D rekonstrueerimine

Generate high resolution orthomosaics, enabling you to get detailed and accurate measurement results for all your critical projects.

2D multispektriline rekonstrueerimine

Kasutades P4 Multispectrali multispektrilisi andmeid, genereerige kaugseire uurimiseks ja muuks radiometriliselt kalibreeritud peegeldusvõime kaardid või koostage taimkatte indeksi kaardid, sealhulgas NDVI ja NDRE. Saate parandada saagikuse saagikust, vähendades samal ajal kulusid, luues muutuva kiirusega rakenduste jaoks retseptikaardid, kasutades DJI droone Agras.

3D rekonstrueerimine

Saate oma ümbrust teravalt ja realistlikult kujutada mitmesugustes tööstuslikes rakendustes, olgu see siis õnnetuste rekonstrueerimine, õhukeste elektriliinide ja keeruliste vertikaalsete konstruktsioonide taastamine, suuremate ehitusprojektide haldamine ja muu. CUDA-põhised rekonstrueerimisalgoritmid on kvaliteetsete tulemuste saamiseks võimelised kiiresti töötlema suures koguses andmeid.

Huvipakkuva piirkonna abil saab pildi rekonstrueerida konkreetsesse sihtpiirkonda. See säästab omakorda töötlemisaega ja suurendab efektiivsust, luues samas selgema mudeli või punktipilve.

2D ja 3D mõõtmised

Hõlpsasti kasutatavate analüüsitööriistade abil saate omandada peamiste mõõtmete kogu maastikul, kasutades lineaarsete, pindalaliste ja mahuliste mõõtmiste põhjal mitmesuguseid mõõteandmeid.

Koordinaadid

Kaugus

Pindala

Maht

Märkuste tegemine

Redigeerige olemasolevate mudelite mõõtesilte, mida saab kasutada käimasolevate projektide aruandluse ja suhtluse parandamiseks.

Foto ülevaatus

Kontrollige hoolikalt kõiki mudeli fotosid, et saaksite reaalses maailmas kriitilised elemendid täpselt esile tuua ja esile tuua.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?