Slider

Zenmuse X5S

Zenmuse X5S loodi professionaalse õhupildistamise väljakutsetega sammu pidamiseks.

Uue ja täiustatud Micro 4/3 sensoriga varustatud Zenmuse X5S-i dünaamiline ulatus on 12,8 astet, parema signaali-müra suhte ja värvitundlikkusega kui tema eelkäijal X5R. See toetab kuni kaheksat standardset M4 / 3 objektiivi (sh suumobjektiivid), mille fookuskaugused jäävad vahemikku 9–45 mm, võimaldades pildistamiseks rohkem varieeruvust.

Inspire 2 uus CineCore 2.0 pilditöötlussüsteem muudab Zenmuse X5S-i võimeliseks jäädvustama 5,2K 30 kaadrit sekundis CinemaDNG videot ja Apple ProRes videot ning 4K 60 kaadrit sekundis, kasutades H.264 ja 4K 30 kaadrit sekundis, kasutades H.264 (mõlemad kiirusel 100Mbps). Samuti toetatakse pidevat DNG-sarivõtet 20 kaadrit / s 20,8MP piltidega.

Suurem täpsus

Erinevalt Inspire 1-st eraldab Inspire 2 CineCore 2.0 pilditöötlussüsteemi kaamerast ja integreerib selle lennukisse. See tähendab, et andur ja optiline süsteem on eemaldatavad ja neid saab hõlpsasti kinnitada vastloodud kiirkinnitusega. Selline kaamerasüsteemi kujundamine kaitseb andurit tõhusalt magnetiliste häirete eest. Samuti võimaldab see ühendada mitmesuguseid kergeid kaameraüksusi vastavalt erinevatele stseenidele.

Täiustautud micro 4/3 sensor

Uuendatud M4 / 3 sensor võimaldab Zenmuse X5S-il pildistada uskumatult kõrge kvaliteediga kõrge eraldusvõimega pilte, kui need on ühendatud CineCore 2.0 pilditöötlussüsteemiga. Pikslisuurusega 3,4 μm hõivab see 20,8MP sensor rohkem üksikasju kui eelmine sensor. Sellel on 12,8 astmelist dünaamilist ulatust, samuti parem signaali-müra suhe ja värvitundlikkus kui X5R-l, mis võimaldab luua hämaras keskkonnas selgeid ja madala müratasemega pilte.

Ületamatu kvaliteet

CineCore 2.0 abil salvestab Zenmuse X5S videot maksimaalse eraldusvõimega 5,2K / 30 kaadrit / s CinemaDNG 12bit1, 5,2K 30 kaadrit / s Apple ProRes 422 HQ ja 4K 30 kaadrit / s Apple ProRes 4444 XQ 2. Lisasalvestusvõimaluste hulka kuulub video 4K / 60 kaadrit / s, kasutades H. 264 või videot üle valimiga 4K / 30 kaadrit / s, kasutades kiirust H.264 / H.265, mõlema bitikiirus 100 Mbps.

DJI CINESSD-kaart ja kõrgelt optimeeritud FAT32 / exFAT-failisüsteem tagavad, et Zenmuse X5S materjal kantakse otse DJI CINESSD Stationi kaardilugeja kaudu suurel kiirusel arvutisse ilma täiendava tarkvarata. Järeltöötluseks saab kasutada CinemaDNG või Apple ProRes töövooge.

Täiustatud kaamera stabiliseerimine

Zenmuse X5S on stabiliseeritud  3-teljelise kardaaniga mida kontrollib eraldiseisev protsessor.

Selle asemel, et tugineda elektrilistele libisemisrõngastele – nagu see on paljude kardaanide puhul tavaline – kasutab Zenmuse X5S ainulaadset mehaaniliselt piiratud disaini ja varjatud juhtmeid, et tagada
stabiilsem andmeedastus ja suurem vastupidavus. Vibratsioon kõrvaldatakse kolme amortisaatorikuuli ja kerge amortisaatorlaua abil, luues sujuvalt sujuva video.

360 ° pööramine on võimalik tänu kardaanpöördele ja õhusõiduki sujuvalt. Stabiilseid ja siledaid materjale1 saab jäädvustada isegi 90 mm2 objektiivi kasutamisel.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?