Slider

Zenmuse X7

Zenmuse X7 on DJI uusim integreeritud kardaaniga õhukaamera. See sobib kasutamiseks koos DJI Inspire 2-ga. See Super 35 kaamera pakub suurepäraseid tulemusi tänu 24MP CMOS-sensorile, millel on 14 dünaamilise vahemiku astet. See võimaldab teil jäädvustada uskumatuid üksikasju. Saate jäädvustada 6K CinemaDNG ja 5,2K Apple ProRes materjali.

Lisaks on uus DL-Mount. See võimaldab teil hõlpsalt ja kiiresti vahetada nelja erineva objektiiviga, mis on X7-ga välja antud.

Põhilised omadused:

  • Kuni 6k 30 kaadrit sekundis video
  • 24MP toored DNG-pildid
  • 3-teljeline stabiliseeritud gimbal ja kaamera
  • 35 mm pildisensor
  • DL-objektiivi kinnitus

Projekteeritud tipptaseme jaoks

X7 kasutab Super 35 sensorit ja selle suur lugemiskiirus toetab RAW-väljundit kiirusel 6K / 30 kaadrit sekundis ja 3,9 K / 59,94 kaadrit sekundis. Piksli suurus ulatub 3,91 µm-ni ja anduri diagonaalpikkus on salvestamisel 26,6 mm. Selle suurusega sensor pakub suuremat valgustundlikkust ja 14 dünaamilise ulatuse astet – palju laiem kui Zenmuse X5S-is pakutav 12,8 astet.

Lisaks on X7 SNR 46 dB, 8 dB kõrgem kui X5S ja toonivahemik on sama suur kui 9,41 bitti. Kõik need funktsioonid pakuvad piiramatuid loomingulisi võimalusi parema tööprotsessi jaoks kõige nõudlikumates olukordades.

DJI DL-Mount süsteem

Kasutades uut FSI-Cu tehnoloogiat, on X7 anduril õhem ühendus, mis võimaldab valgusel sensori piirkonda jõuda
suurem langemisnurk valgustundlikkuse suurendamiseks. See võimaldab a
kompaktsem objektiivikinnitus selle sensori jaoks, säilitades samal ajal suurepärase pildikvaliteedi.

DL-kinnituse ääriku fookuskaugus on väiksem kui 17 mm – umbes 1/3 PL-kinnituse suurusest. Selline kompaktne kinnitus tähendab, et X7 kaalub koos kaasas oleva objektiiviga ainult umbes 630 g. Üheskoos kaaluvad X7 ja Inspire 2 umbes 4 kg ning suudavad jäädvustada samu väljakutsuvaid kaadreid kui raskemad seadistused kaaluga kuni 40 kg.

DL-objektiivid

DJI pakub DL-Mount süsteemi jaoks nelja peamist objektiivi, fookuskaugustega vahemikus 16-50 mm ja eraldusvõimega kuni 8K. Kergest süsinikkiust valmistatud ja maailma juhtivate optikameeskondade loodud neli objektiivi on põimitud spetsiaalselt X7 tipptasemel pildisensori jaoks loodud täiustatud tehnoloogiatega.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?