Slide Background

Zenmuse X7

Zenmuse X7 on DJI uusim 3-teljeline stabilisaator, sobib kasutamiseks koos DJI Inspire 2-ga ja Matriz 200 v2-ga. Kaamera teeb suurepärast tööd tänu 24MP CMOS-sensorile, millel on 14 dünaamilise vahemiku astet. Jäädvustused on väga detailitäpsed (6K CinemaDNG ja 5,2K Apple ProRes formaadis).

Uus DL-Mount süsteem võimaldab teil hõlpsalt ja kiiresti vahetada nelja erinevat objektiivi.


Tehniline info: 

  • Kuni 6k 30 kaadrit sekundis video 
  • 24MP toored DNG-pildid 
  • 3-teljeline stabiliseeritud gimbal ja kaamera 
  • 35 mm pildisensor 
  • DL-objektiivi kinnitus 

Mõeldud tipp-professionaalidele

X7 kaamera on loodud väga nõudlikule piloodile, kel tuleb sagedasti töötada keerulistes oludes ja suuri väljakutseid esitavas keskkonnas.
Kaamera kasutab Super 35 sensorit ja salvestuskiirus toetab RAW-väljundit (6K/30 kaadrit/sek ja 3,9 K/59,94 kaadrit/sek). Piksli suurus ulatub 3,91 µm-ni ja anduri diagonaalpikkus on salvestamisel 26,6 mm – sensor on väga valgustundik, omab 14 dünaamilise ulatuse astet.

DJI DL-Mount süsteem

Uus FSI-Cu tehnoloogia laiendab valguse langemislurka ning muudab sensori oluliselt tundlikumaks. See tekstilõik saab valmis kui tulevad täpsustused, mis algsel tekstiga öelda taheti

DL-kinnitus on väga kompaktne –  ääriku fookuskaugus on väiksem kui 17 mm, umbes 1/3 PL-kinnituse suurusest, mis tähendab, et X7 kaalub koos kaasas oleva objektiiviga ainult umbes 630 g.
X7 ja Inspire 2 kaaluvad kokku umbes 4 kg. Väike kaal ja suurepärane töökindlus võimaldavad keerulisi probleeme lihtsamini lahendada.

DL-objektiivid

DJI pakub DL-Mount süsteemi jaoks nelja erinevat objektiivi fookuskaugustega 16-50 mm ja eraldusvõimega kuni 8K.
Objektiivid on valmistatud kergest süsinikust ning loodud maailma juhtivate optikameeskondade poolt. Integreeritud profitehnoloogia võimaldab teha tipptaseme kvaliteediga fotosid ja videoid.Soovid kaamerat osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?