Slider

Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK on moodsaim ja uusim professionaalne DJI droon, mis pakub kuni 15 km ülekandekaugust, lennuaega kuni 55 minutit, 6-osalist positsioneerimist ja takistuste vältimise lahendust, IP45 halva ilma vastu, võimast tehisintellekti. Lisaks on kokkupandav korpus  hõlpsasti liigutatav ja muudetav. Matrice 300RTK on uus tööstusliku drooni standard.

Omadused

 • Maksimaalne lennuaeg: 55 minutit
 • Võimalus paigaldada kuni 3 seadet (kaamerad, sensorid, lisavalgustus)
 • Maksimaalne lisaseadmete kaal: 2,7 kg;
 • Maksimaalne kaal: 9 kg;
 • OcuSync Enterprise Maximum videoedastuskaugus: 8 km (CE);
 • Ilmastikukindlus: IP45;
 • 6 takistuse läbimise andurit;
 • Töötemperatuur: -20 ℃ kuni 50 ℃;
 • Tuuletakistus kuni 15 m / s

Kasutusvaldkonnad

 • Topograafilisel mõõtmisel
 • Töövoogude jälgimisel
 • Mahtude arvutamisel
 • Õnnetusjuhtumite analüüsimisel
 • Päästeoperatsioonidel
 • Tuuleturbiinide, sildade, päikesepaneelide jms ülevaatus
 • Inspekteerimisel jpm.

Lisaseadmete kinnitus

Mitu erinevat võimalust kaamerat kinnitada:

 • Allapoole suunatud kinnitusalus ühele kaamerale
 • Allapoole suunatud kinnitusalus kahele kaamerale
 • Ülespoole suunatud kinnitusalus ühele kaamerale
0 km
Tööraadius
0 min
Lennuaeg
IP 0
Tolmu- ja veekindlus
0 km/h
Maksimaalne kiirus

Matrice 300 RTK toetab:

Zenmuse H20 / H20T

Mitme sensoriga seade, targad lahendused

Zenmuse XT2

Kahe sensoriga termaalkaamera, 4K kaadrid

Zenmuse Z30

30X optilise suurendusega kaamera sobib hästi inspekteerimiseks

Kolmanda osapoole

Võimalik lisada kolmanda osapoole seadmeid

Lisaseadme valikul aitab Teid meie müügikonsultant.

Täiustatud ülekandesüsteem

Täiesti uus OcuSync Enterprise võimaldab edastamist kuni 15 km kaugusel ja toetab kolme kanaliga 1080p videot. Reaalajas automaatne ümberlülitus 2,4 GHz ja 5,8 GHz vahel võimaldab usaldusväärsemat lendu kõrgete häiretega keskkondade lähedal, samas kui AES-256 krüptimine pakub turvalist andmeedastust.

Täiustatud lennuvõime

Uus lennukikere ja veojõusüsteemi konstruktsioon tagab teile tõhusama ja stabiilsema lennu ka rasketes tingimustes.

Mitu võimalust kinnitada seadmeid

Seadistage M300 RTK oma missiooni vajadustele vastavaks. Paigaldage üheaegselt kuni 3 lisaseadet maksimaalselt 2,7 kg kaaluga.

Live Mission salvestamine

Salvestage missioonitoimingud, nagu lennuki liikumine, pöörlemissuund, pildistamine ja suurenduse tase, et luua tulevaste kordusmissioonide tarbeks automatiseeritud ja eelseadistatud missioonifailid.

AI Spot-Check

Automatiseerige rutiinsed ülevaatused ja jäädvustage iga kord järjepidevaid tulemusi. Seadmes olev tehisintellekt (AI) tunneb huvipakkuva objekti ära ja tuvastab selle järgmistes automatiseeritud missioonides, mis tagab järjepidevad tulemused.

Waypoints 2.0

Looge kuni 65 535 teekonnapunkti ja määrake igas teekonnapunktis mitu toimingut ühe või mitme lisaseadme jaoks, sealhulgas kolmanda osapoole seadmete jaoks. Lennuteede planeerimine on samuti optimeeritud, et maksimeerida missioonide paindlikkust ja tõhusust.

PinPoint

Märkige objekt kaamera- või kaardivaates kiire puudutusega ja arenenud sensori algoritmid arvutavad kohe selle koordinaadid, mis kuvatakse kõigile kaameravaadetele AR-ikoonina. Objekti asukoht jagatakse automaatselt mõne teise kaugjuhtimispuldiga või veebiplatvormidega, näiteks DJI FlightHub9.

Smart Track

Funktsiooni Smart Track abil saate tuvastada liikuvaid objekte, näiteks inimesi, sõidukeid ja paate, ning jälgida nende liikumist ka automaatse suumi abil. Objekti dünaamiline asukoht määratakse pidevalt ja seda jagatakse teisele puldile või DJI FlightHub9-le.

Lennundustasemel teabe olemasolu

M300 RTK sai uue lennuekraani (PFD), mis ühendab lennu-, navigatsiooni- ja takistusteavet, et piloodil oleks erakordne situatsiooniteadlikkus.

Lennuinfo ja navigeerimine
Lennuteave nagu lennuki hoiak, kõrgus ja kiirus, samuti tuule kiirus ja tuule suund, on esitatud intuitiivselt. Samuti on näha drooni suunda, trajektoori ja palju muud.
 

Kahepoolne juhtimine

Mõlemad operaatorid saavad nüüd võtta kontrolli õhusõiduki või lisaseadme üle, seda vaid ühe kliki abil. See loob uusi võimalusi missioonistrateegiateks ja suurema paindlikkuse operatsioonide ajal.

Jälgi oma droonide seisukorda

Uus integreeritud haldussüsteem kuvab kõigi süsteemide hetke oleku, teavituslogid ja esialgse tõrkeotsingu juhendi. Süsteemis on ka lennuki lennupäevikud, kestus ja läbisõit kogu selle elutsükli vältel ning näpunäited lennuki hoolduse ja hoolduse kohta.

DJI Pilot

DJI Pilot on välja töötatud spetsiaalselt kommertskasutajatele, et vabastada nende jaoks DJI droonide jõud ja võimalused. Spetsiaalselt M300 RTK jaoks tehtud arenduse abil optimeerib DJI Pilot teie lennuvõime tipptulemuste saavutamiseks.

DJI FlightHub

DJI FlightHub on koht droonitoimingute haldamiseks. Rakendus aitab toetada organisatsioone nende lennutegevuse tõhustamisel. Ühildades M300 RTK-ga saate integreerida FlightHubi otse oma olemasolevasse DJI drooniparki ja kasutada selle õhuvõimekust ära kogu organisatsioonis.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?