Slide Background

Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK on uusim ja moodsaim professionaalne DJI droon, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma spetsialisti vajadused. mis pakub kuni 15 km ülekandekaugust, lennuaega kuni 55 minutit, 6-osalist positsioneerimist ja takistuste vältimise lahendust, IP45 halva ilma vastu, võimast tehisintellekti. Lisaks on kokkupandav korpus  hõlpsasti liigutatav ja muudetav. Matrice 300RTK on uus tööstusliku drooni standard.

Omadused

 • Maksimaalne lennuaeg: 55 minutit
 • Võimalus paigaldada kuni 3 seadet (kaamerad, sensorid, lisavalgustus)
 • Maksimaalne lisaseadmete kaal: 2,7 kg
 • Maksimaalne kaal: 9 kg
 • OcuSync Enterprise Maximum videoedastuskaugus: 8 km (CE)
 • Ilmastikukindlus: IP45
 • 6 takistuse tuvastamise andurit
 • Töötemperatuur: -20 ℃ kuni +50 ℃
 • Tuuletakistus kuni 15 m/s

Kasutusvaldkonnad

 • Topograafiline mõõtmine
 • Töövoogude jälgimine
 • Mahtude arvutamine
 • Õnnetusjuhtumite analüüsimine
 • Päästeoperatsioonid
 • Tuuleturbiinide, sildade, päikesepaneelide jms ülevaatus
 • Suurobjektide inspekteerimine jpm

Lisaseadmete kinnitus

Gimbali võimalused: :

 • Allapoole suunatud kinnitusalus ühele kaamerale
 • Allapoole suunatud kinnitusalus kahele kaamerale
 • Ülespoole suunatud kinnitusalus ühele kaamerale
0 km
Tööraadius
0 min
Lennuaeg
IP 0
Tolmu- ja veekindlus
0 km/h
Maksimaalne kiirus

Kaamerad, mida Matrice 300 RTK toetab

Zenmuse H20 / H20T

Mitme sensoriga seade – laser, soojuskiirgusandur

Zenmuse XT2

Kahe sensoriga termaalkaamera, 4K kaadrid

Zenmuse Z30

Kõrgkvaliteedilised videod, väga hea resolutsioon

Kolmanda osapoole

Võimalik lisada kolmanda osapoole seadmeid

Lisaseadme valikul konsulteerige meie droonispetsialist Marekiga
tel. +372 5691 2790 , e-mail: marek@geosoft.ee.

Täiustatud ülekandesüsteem

Uus OcuSync Enterprise ülekandesüsteem võimaldab andmete edastamist kuni 15 km kauguselt ja toetab kolme kanaliga 1080p videot. Vajaduspõhine automaatne ümberlülitus 2,4 GHz ja 5,8 GHz sageduste vahel võimaldab usaldusväärsemat lendu keskkondades, kus on palju segavaid elemente, samas kui AES-256 krüpteerimissüsteem garanteerib turvalise andmeedastuse.

Täiustatud lennuvõime

Kaasajastatud korpuse ja veojõusüsteemi konstruktsioon tagab tõhusa ja stabiilse lennu ka rasketes tingimustes.

Rohkem lisaseadmeid

Keerulised missioonid nõuavad sageli spetsiifilisemat seadistust. M300 RTK annab teile vabamad käed lisaseadmete  kasutamisel – üheaegselt saab lisada kuni 3  lisaseadet (kogukaaluga 2,7 kg).

Automatiseeritud marsruudid

Sarnaste ja korduvate missioonide puhul on mugav, kui lennuparameetrid on eelsalvestatud. Live Misseion võimaldab teil salvestada andmed drooni liikumise, pöörlemissuuna, pildistamise ja suurenduse taseme kohta. Nii on kordusmissioonide tegemine mugav, kiire ja lihtne.

Tehisintellekti tugi

Seadmes olev tehisintellekt (AI Spot-Check) tunneb huvipakkuva objekti ära ja tuvastab selle järgmistel automatiseeritud lendudel. Nii tagate rutiinsetel ülevaatustel täpselt võrreldavad tulemused.

Optimeerimine teekonnapunktide abil

Teekonnapunktidega lennu planeerimine aitab teil lendu optimeerida ning maksimeerida missioonide paindlikkust ja tõhusust. Eelseadistada on võimalik kuni 65 535 teekonnapunkti, igas punktis saab määrata mitu toimingut ühe või mitme lisaseadme jaoks.

Kiire asukohatuvastus

Puutudes ekraanil huvipakkuvat objekti, kuvab Pin-Point algoritm koheselt ekraanil selle koordinaadid AR-ikoonina kõigile kaameravaadetele. Objekti asukoht jagatakse automaatselt drooni teisele kaugjuhtimispuldile või veebiplatvormidele (näiteks DJI FlightHub9).

Liikuva objekti positsioneerimine

Smart Track funktsiooni abil saate tuvastada liikuvaid objekte, näiteks inimesi, raudtee- maantee- ja veesõidukeid, ning jälgida nende liikumist ka lähivaates. Liikuva objekti asukoha koordinaadid määratakse pidevalt ja asukohtainfot jagatakse ka teisele puldile või DJI FlightHub9-le.

Profipiloodi navigeerimisvõimalused

M300 RTK uus lennuekraan (PFD) ühendab lennu-, navigatsiooni- ja takistusteavet, mis annab piloodile erakordselt täpse situatsiooniteadlikkuse ning hõlbustab drooni juhtimist.

Lennuinfo ja navigeerimine 

Oluline lennuteave  (drooni tehniline seisukord, kõrgus ja kiirus, samuti tuule kiirus ja suund) on selgelt esitatud, samuti saab infot drooni suuna, trajektoori ja muu vajaliku kohta.

Kahe piloodi koostöö

Lennujuhtimist on võimalik jagada kahe eri kohas asuva piloodi vahel. See tagab ühe lennu maksimaalse efektiivsuse ja suurema paindlikkuse tööprotsessis. Mõlemad operaatorid saavad nüüd võtta kontrolli õhusõiduki või lisaseadme üle sujuvalt, vaid ühe kliki abil.

Tehnilise tervise ülevaade

Uus integreeritud haldussüsteem näitab kõigi süsteemide hetke tehnilist seisukorda, kuvab teavituslogid ja esialgse tõrkeotsingu juhendi. Süsteemis on ka drooni lennupäevikud, lennutunnid lendude kaupa, läbisõit kogu masina elutsükli vältel ning näpunäited lennuki hoolduse kohta.

DJI Pilot tarkvara

DJI Pilot rakendus on loodud spetsiaalselt droonide juhtimiseks ja seadistamiseks.  DJI Pilot App  aitab teil optimeerida lende nii, et jõudlus oleks maksimaalne – süsteem on piisavalt intelligentne, et osata arvesse võtta ka ilmastiku andmeid ning teeb oma lennu alati kõige ressursisäästlikumalt.

DJI FlightHub tarkvara

DJI FlightHub on programm droonitoimingute haldamiseks. Rakendus aitab ettevõtetel oma lennutegevust tõhustada – kõiki ettevõtte lennumasinaid on võimalik ühest kohast mugavalt hallata.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid esitlust?