Slide Background

Mavic 2 Enterprise Advanced

Mavic 2 Enterprise Advanced on sama hea ja usaldusväärne tööriist nagu Mavic 2 Enterprise, kuid masinat on veelgi täiustatud! Uus versioon on oma klassi parimate RGB ja Termo sensoritega.

MIS TEEB MAVIC 2 ENTERPRISE ADVANCE’I PARIMAKS:

  • Väga tundlik termo ja RGB sensor
  • Ülitäpne positsioneerimine (RTK)
  • Täiustatud digitaalne zoom
  • Turvaliselt krüpteeritud andmevood
  • Integreerub paljude programmide ja lisaseadmetega

Termo ja RGB sensor

Tänu 48MP RGB andurile ja 640×512 pikslise termokaamerale on Enterprise Advanced kõige mitmekülgsem Mavicu mudel, mis võimaldab teil ülitäpseid andmeid koguda.

TÄPSUS RTK-GA

Mavic 2 Enterprise Advanced toetab RTK-d, mis võimaldab teha väga täpseid toiminguid ka ohtlikes olukordades või keskkondades. Oma baasjaama kasutades on RTK täpsus kättesaadav ka väljaspool levipiirkonda. 

Täiustatud digitaalne zoom

Droonil on 32x digitaalne objektide suurendusvõime, mis lubab teil teostada täpseid temperatuuri mõõtmisi ja koguda visuaalseid andmeid diskreetselt ning turvalisemast kaugusest.

TURVALISELT KRÜPTEERITUD ANDMEVOOD

Kohalik andmerežiim ja AES-256 krüptimissüsteem tähendab, et teie andmed on kindlalt kaitstud võimalike rünnakute eest.

PALJU LISASEADMEID

Enamik Mavic 2 Enterprise’i lisaseadmeid ühildub ka Mavic 2 Enterprise Advanced mudeliga, mis annab teile suure valiku lisavõimalusi oma töö lihtsamaks, täpsemaks ja mugavamaks tegemisel.

0 km
Tööraadius
0 min
Lennuaeg
0 GB
Sisemälu
0 km/h
Maksimaalne kiirus

Kõrglahutusega termokaamera

Termokaameraga kogutud info aitab vastu võtta teadlikke otususeid. Lihtne on leida hälbeid päikesepaneelide töös, tuvastada kuumakoldeid jne.

– 640 × 512 resolutsioon (termo)
– 30Hz kaadrisagedus
– 16× Zoom
– ±2°C temperatuuri mõõtmise täpsus

Zoomige turvalisest kaugusest

M2EA kõrge eraldusvõimega kaamera võimaldab väga kaugelt kõrgekvaliteedilist suurendust – ükski detail ei jää märkamata ning saate selgeid pilte ja videoid jäädvustada turvalisest kaugusest.

– 48MP kaamera
– 1/2” CMOS sensor
– 4× Lossless Zoom
– 32×Digital Zoom

Dual-vision

Dual-vision võimaldab teil objekte vaadelda kas visuaalselt, termiliselt või mõlemat vaadet korraga pooleks jagatud ekraanil.

Täpne positsioneerimine

M2EA-d koos RTK-mooduliga kasutades saate andmeid vaadelda ja salvestada sentimeetri täpsusega. Droon võimaldab luua kuni 240 teekonnapunktiga automatiseeritud kontrollimissioone, et objektirohketes keskkondades kiiremini vajalikke tulemusi saavutada.

Maksimaalne paindlikkus

Kerge ja kaasaskantav M2EA võib õhku tõusta vähem kui minutiga! Kiirem tõus ja laskumine muudab keerukates oludes töötamise märkimisväärselt mugavamaks.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid esitlust?