Slider

Mavic 2 Enterprise

Kas te pole unistanud kompaktsest, praktilisest ja võimsast droonist, mis suudaks lahendada peaaegu kõik ülesanded, mida nõuab teie töö eripära? Nüüd on selline lendav masin peaaegu teie käes. See on Mavic 2 Enterprise. Selle abil saate laiendada oma ärivõimalusi, sest see mitte ainult ei suuda lahendada paljusid vajalikke ülesandeid, vaid on peaaegu koheselt valmis ka lendama.

 

See lendav masin on väga kompaktne, kuid oma väikeses korpuses ühendab see kõige kaasaegsemad tehnoloogiad: dünaamiline suumobjektiiv, OcuSync 2.0 süsteem ja DJI AirSense tehnoloogia. Kuid see pole veel kõik. Halva nähtavuse tingimustes töötamiseks on droon varustatud tugeva valgustusega, mis näitab teed ja hoiab ära drooni eksimise, kõlar meeskonnatöö mugavamaks muutmiseks ja signaaltuledest, et suurendada turvalisust töö ajal isegi pimedas.

Mavic 2 Enterprise Dual

Thermal & Visual Imagery
Saadaval kahes versioonis

Mavic 2 Enterprise

Powerful Zoom Capability

Mehitamata tehnoloogia tööstuslikuks kasutamiseks

Mavic 2 Enterprise on DJI üks võimsamaid mehitamata õhusõidukeid tööstusliku drooni liinis. See on võimeline lahendama peaaegu kõik ülesanded ja vastama kõigi ettevõtete operatiivvajadustele, kes integreerivad mehitamata tehnoloogiaid aktiivselt oma tootmisprotsessidesse. Uut drooni eristab suurem töökindlus, turvalisus, täiustatud tarkvara.

Töötab madalatel temperatuuridel

Tööstuslike väljakutsete taustal ei saa sageli oodata soodsamaid ilmastikuolusid. Näiteks on sageli vaja kontrollida objekte või päästa inimesi ja seadmeid madalatel temperatuuridel. Sellistel juhtudel vähendab tavaline aku märkimisväärselt selle mahtu ja seega drooni lennuaega. Mavic 2 ettevõtet see hirm ei hirmuta, kuna selle arukas laadimisallikas on varustatud küttefunktsiooniga.

Integreerige mehitamata tehnoloogia protsessidesse

Mavic 2 Enterprise seadmed võimaldavad hõlpsalt kasutada platvormi erinevates inimtegevuse valdkondades: avaliku turvalisuse probleemide lahendamisel (tuletõrje, hädaolukorra pääste), energiarajatiste, transpordi, kommunikatsiooni ja paljude muude ülesannete kontrollimisel. Varustusmoodulite olemus ja lisaelementide ühendamise võimalus võimaldavad drooni kasutada ka muudes kasutusvaldkondades.

Veelgi targem ja tõhusam

Mavic 2 Enterprise ei ole mitte muutunud ainult võimsamaks ja mugavamaks , vaid ka tõhusamaks ja nutikamaks koos keerukate korporatiivsete ülesannete jaoks mõeldud arenenud tarkvaraga. Sellised rakendused nagu DJI Pilot ja DJI Flighthub aitavad operaatoril ja kõigil meeskonnaliikmetel minimaalse aja ja kuluga edukalt eesmärke saavutada.

0 km
Tööraadius
0 min
Lennuaeg
0 GB
Sisemälu
0 km/h
Maksimaalne kiirus

Sinu droon ja andmed on kaitstud

Lihtsalt sisestage parool lubamaks juurdepääsu seadmele ja selle kõikidele funktsioonidele. Parooli kasutamine sisselogimiseks tagab turvalise juurdepääsu ning vähendab andmete lekkimise ohtu kolmandatele osapooltele. Juhul kui Teie õhusõiduk kaob ära, võite olla kindel, et uus juurdepääsusüsteem hoiab Teie andmed kaitstuna.

Olge teadlik ümbruses toimuvast

Vältige taevas asuvaid potentsiaalseid ohtusid DJI AirSense abil – integreeritud ADS-B-vastuvõtja, mis suurendab teie õhuruumi ohutust, andes teile reaalajas hoiatusi läheduses liikuvate mehitatud õhusõidukite kohta. 

Lennake ohutumalt kui kunagi varem

Edasiarendatud FlightAutonomy võimaldab teil kasutada mitmesuunalist takistuste tuvastamist. Täiustatud sensoritehnoloogia, mis koosneb kaheksast kõrge eraldusvõimega kaamerast ja kahest infrapunaandurist, tagavad ümbruskonna tajumise pea igas suunas. Tulemuseks on võimekus määrata drooni suhtelist kiirust ja vahemaad drooni ja objekti vahel niivõrd täpselt, et lendamine ja hõljumine keerulistemas keskkondades on stabiilsem ja ohutum.

 

Enneta ohte

Advanced Pilot Assistance System võimaldab droonil tuvastada ja ennetada kokkupõrkeid objektidega igal käigul, võimaldades Teil lihtsalt vältida takistusi ning hõlbustada lendamist nende läheduses.

Täiustatud nägevus ja selgus

Isothermi abil saavad kasutajad saavutada täpseid kuumuse mõõtmisi erinevatel objektidel ja stsenaariumides.

Suumi sisse ja välja

Mavic 2 Enterprise pakub 2x optilist ja 3x digitaalset suumkaamerat, et operaatorid saaksid teostada lähedasi toiminguid ja viibida toimingu lähedal, sealjuures hoidudes ohutus kauguses.

Kompaktne ja kokkuklapitav

Mavic 2 Enterprise voldib kokku ja kaalub ainult 905 grammi, nii et kasutajad saaksid drooni hõlpsalt talletada ja transportida, ükskõik kuhu toiming neid viib.

Isesoojenevad akud

Jätkake töötamist ka nõudlikumates kliimades Mavic 2 Enterprise intelligentsete isesoojenevate akude abil. Akud on võimeliset töötama täisväärtuslikult nullist madalamatel temperatuuridel. Kui aku on sisse lülitatud ning ühendatud drooniga, aktiveerub soojenemisprotsess automaatselt välistemperatuurivahemikus -10 kuni 6 kraadi

Usaldusväärsed andmed

GPS-i timestampide abil saavad kasutajad pildi tegemise täpse kellaaja ja kuupäeva, et nad saaksid kasutada andmeid rakenduste jaoks, kus 100% täpsus on hädavajalik.

Integreeritud juhtimine on Teie kätes

Kasutaja lennukogemuse parandamiseks on DJI märkimisväärselt täiustanud oma olemasolevaid tehnoloogiaid ning lisanud ka uusi funktsioone, mis aitavad pilootidel paremini läbi viia eriotstarbelisi missioone.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?