Slide Background

Mavic 2 Enterprise

Mavic 2 Enterprise on kompaktne, praktiline ja võimsas droon, mis suudab lahendada väga paljusid keerukaid ülesasndeid ning on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks erinevates tööstusharudes. Drooni on lihtne käsitleda ja see on koheselt valmis lendama.

 

Väike ja kompaktne korpus on varustatud uusimate tehnoloogiatega: dünaamiline suurendusbjektiiv, OcuSync 2.0 süsteem ja DJI AirSense tehnoloogia. Droonil on ere valgustus ja signaaltuled, mis võimaldavad töötamist ka halva nähtavuse korral või suisa pimedas. Kõlarid hõlbustavad meeskonnatöö tegemist.

Mavic 2 Enterprise Dual

Thermal & Visual Imagery
Saadaval kahes versioonis

Mavic 2 Enterprise

Powerful Zoom Capability

Mehitamata tehnoloogia tööstuslikuks kasutamiseks

Mavic 2 Enterprise on DJI üks võimsamaid mehitamata õhusõidukeid tööstuslike droonide valikus. Ta on vastupidav, töökindel ja turvaline. Täiustatud tarkvara muudab drooni kasutamise väga kiireks, lihtsaks ja mugavaks.

TÖÖKINDEL KA EKSTREEMSETES OLUDES

Kui teil on vaja lennata ekstreemsetes oludes – Mavic 2 Enterprise on täpselt see droon, mida teil sel juhul vaja on! Droon on varustatud akudega, mis suudavad end lennu ajal kütta ning hoiavad drooni õhus ja laitmatus töökorras  ka -10 temperatuuri korral.

LIHTSUSTAB KEERUKAID TÖÖPROTSESSE

Mavic 2 Enterprise võimaldab suuremahulisi objekte ja sündmusi paremini hallata. See on väga tõhus abimees avaliku turvalisuse probleemide lahendamisel (tuletõrje, päästeteenistus), samuti energiarajatiste, transpordi, kommunikatsiooni ja paljude teiste suurobjektide tehnokontrolli teostamisel. Droonil on lai valik lisaseadmeid, mis võimaldavad tööprotsesse valdkonnaspetsiifilielt seadistada.

VEELGI TARGEM JA TÕHUSAM

Mavic 2 Enterprise tarkvara on loodud erinevate tööstusharude keerukaid ja spetsiifilisi ülesandeid lahendama. Droon on võimsam, nutikam ning seda on mugavam kasutada.  DJI Pilot ja DJI Flighthub programmid aitavad lendu lihtsalt juhtida ning suuri andmemahtusid kiirelt töödelda.

0 km
Tööraadius
0 min
Lennuaeg
0 GB
Sisemälu
0 km/h
Maksimaalne kiirus

Turvaline andmevoog

Oma andmete kaiteks lukustage masin ja andmevood parooliga. Nii saate kindel olla, et tundlikud andmed ei leki ning on kindlalt kaitstud ka drooni kaotsi mineku korral.

Turvaline navigeerimine

Potentsiaalsete ohtude vältimiseks õhus on droon varustatud ADS-B-vastuvõtjaga. DJI AirSense funktsioon annab teile reaalajas aegsasti hoiatusi läheduses liikuvate õhusõidukite kohta, et jõuaksite neist turvaliselt mööda navigeerida.

Täpne lend

FlightAutonomy on kaheksa kaamera ja kahe infrapunaanduriga tundlik sensortehnoloogia, mis tuvastab takistusi ja aitab tajuda ümbrust pea igas suunas – see  võimaldab väga täpselt sihitud lendu ning stabiilset hõljumist objekti kohal ka väga keeulistes keskkondades.

Ohutu lend

Advanced Pilot Assistance System võimaldab droonil tuvastada lähiobjekte ja ennetada kokkupõrkeid ning vältida erinevaid takistusi.

Tundlik termokaamera

Isotherm funktsioon võimaldab turvaliselt distantsilt teha väga täpseid temperatuuri mõõtmisi.

Võimas suurendus

Mavic 2 Enterprise’l on kahekordse optilise ja kolmekordse digitaalse suurendusega kaamera, mis võimaldab ohtlikke sündmusi või kaugel asuvaid objekte lähedalt inspekteerida olles ise ohutus kauguses

Kompaktne ja kerge

Mavic 2 Enterprise  kaalub ainult 905 grammi, puhkeasendisse kokku panduna on masin üpriski väike. Drooni transportimine eri objektide vahel on seega mugav ning hoiustamine võtab vähe ruumi.

 

Töötab ka miinuskraadides

Isesoojenevad akud võimaldavad tööd teha ka ekstreemsetes oludes ja miinuskraadide korral. Droon jälgib väliskeskkonna temperatuuri ning lülitab soojenduse sisse siis, kui selleks vajadus on (+6 kuni -10 ºC).

Täpsed andmed

GPS timestamp salvestab alati pildi tegemise täpse kellaaja, kuupäeva ja koordinaadid tagades alati andmete ajalise ja asukohalise täpsuse.

Juhtimismugavus

DJI märkimisväärselt täiustanud oma olemasolevaid tehnoloogiaid ning lisanud ka uusi funktsioone, mis aitavad pilootidel mugavamalt, täpsemalt ja ökonoomsemalt lende planeerida.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid esitlust?