Slider

P4 Multispectral

ÜRO toidu- ja põllumajanduseorganisatsioon usub, et kasvava elanikkonna toidunõudluse rahuldamiseks aastaks 2050 peaks kogu toiduainete tootmine suurenema umbes 70%. Sellele väljakutsele reageerimiseks soovib põllumajandustööstus juurutada uusimaid tehnoloogiaid, mis suurendavad tootlikkust, säilitades samal ajal ettevõtte jätkusuutlikkuse ja kasumlikkuse.

Uuendused agrotööstuses on suurendanud tootlikkust ja andnud põllumajandustootjatele rohkem võimalusi, alates mehhaniseeritud tootmisvahenditest põllutõhususe parandamiseks kuni digitaliseeritud teabeni, mis aitab teadusuuringuid praktikas rakendada.

Sensorite ja robotite, näiteks droonide kasutamine on oluline samm mõtlemise suunamisel aruka põllumajanduse poole, kuna need automatiseerivad andmete kogumist ja loovad tõhusaid teadmisi palju kiiremini kui traditsioonilised meetodid.

Kas olete valmis astuma järgmise suure sammu edasi? Saate konkurentsieelise, kui hakkate täppispõllumajanduse jaoks kasutama multispektrilise kaameraga DJI Phantom 4 drooni.

See droon kogub andmeid automaatselt peaaegu ilma teie sekkumiseta. P4 Multispectral droonil on integreeritud multispektri kaamera, mis pildistab 6 erinevat spektrit, mis võimaldab seejärel taimede tervist ja elujõudu teie põllu konkreetses kohas äärmiselt täpselt kindlaks määrata. See droon võimaldab teil reaalajas jälgida ka oma põllukultuuride tervist.

Omadused

  • TimeSync moodul piltide täpseks positsioneerimiseks
  • Multispektriline pildisüsteem
  • NDVI-pilti kuvatakse reaalajas
  • RTK (reaalajas kinemaatika) lennu täpsus (horisontaalselt 1 cm, vertikaalselt 1,5 cm)
  • Territooriumi maksimaalne hõlmatus ühel lennul 47 ha (lendamine 180 m kõrgusel)
  • Integreeritud päikesevalguse spektraalne andur täpsete tulemuste saamiseks

Täppispõllumajandus

Kõigil kasvuperioodidel võib multispektrilistest piltidest abi olla professionaalidele, pakkudes inimsilmale nähtamatut teavet kogu elektromagnetilise spektri ulatuses. Juurdepääs nendele andmetele ja hiljem hangitud taimkatte indeksi andmetele, näiteks NDRE ja NDVI, saavad põllumajandustootjad teha õigeaegseid ja teadlikke otsuseid põllukultuuride töötlemise, kulude vähendamise, ressursside säästmise ja saagikuse maksimeerimise kohta.

Keskkonnaseire

Rutiinseid taimi hõlmavaid kontrolle ja hooldusi saab nutikamaks ja tõhusamaks muuta, kui kasutate P4 multispektrit – kasutades selle teostatavaid multispektrilisi teadmisi metsa tervise jälgimiseks, biomassi mõõtmiseks, rannajoonte kaardistamiseks või kaldaäärse taimestiku haldamiseks, kaitstes samal ajal elupaiku või ökosüsteeme ja palju muud. 

0 km
Tööraadius
0 min
Lennuaeg
0 km/h
Maksimaalne kiirus

Saage kohene ülevaade taimede tervise kohta

P4 multispektral ühendab andmete kogumise protsessi, mis annab ülevaate põllukultuuride tervisest ja taimestiku haldamisest. DJI on loonud selle platvormi samade võimsate jõudlusstandarditega, millepoolest DJI on tuntud, sealhulgas maksimaalne lennuaeg 27 minutit ja ülekandevahemik kuni 7 km OcuSynci süsteemiga.

Näe pinnase alla

Põllumajanduse kujutiste kogumine on nüüd lihtsam ja tõhusam kui kunagi varem sisseehitatud stabiliseeritud pildisüsteemiga, mis kogub terviklikke andmekogumeid otse karbist. Juurdepääs infole, mille on kogunud 1 RGB-kaamera ja 5-kaameraline mitme spektriga kaamerasüsteem, mis katavad sinist, rohelist, punast, punast serva ja lähi-infrapuna riba – kõik 2 MP koos globaalse katikuga, 3-teljelisel stabiliseeritud kaablil.

Integreeritud päikesevalguse spektriandur täpsete tulemuste saamiseks

Drooni peal olev integreeritud päikesekiirguse andur hõivab päikese kiirgust, mis maksimeerib andmete kogumise täpsust ja järjepidevust erinevatel kellaaegadel. Pärast töötlemist andmetega aitab see teave saada kõige täpsemaid NDVI tulemusi.

Vaadake nii RGB kui ka NDVI vooge

Ainult õhupiltide omamisest ei piisa nende professionaalide jaoks, kes soovivad rohkem teada saada. Lülituge esialgse normaliseeritud erinevuse vegetatsiooni indeksi (NDVI) ja RGB reaalajasisendi vahel ümber, et viivitamatult visuaalselt kuvada, kus on vaja tähelepanu pöörata, nii et kiiret raviotsust saaks teha kiiresti.

Sentimeetri täpsus

Hankige reaalajas täpseid positsioneerimisandmeid kõigi kuue kaameraga jäädvustatud piltide kohta koos DJI TimeSynci süsteemiga, pakkudes täpset sentimeetri täpsust. TimeSynci süsteem joondab pidevalt lennujuhte, RGB ja NB kaameraid ning RTK moodulit, fikseerides positsioneerimisandmed CMOSi keskpunkti ja tagades, et iga foto kasutab kõige täpsemaid metaandmeid. Kõik kaamerad läbivad range kalibreerimisprotsessi, mille käigus mõõdetakse läätse radiaalset ja tangentsiaalseid moonutusi. Kogutud moonutusparameetrid salvestatakse iga pildi metaandmetesse, võimaldades järeltöötlustarkvaral kohandada iga kasutaja jaoks üheselt.

D-RTK 2 mobiiljaama ja NTRIP ühilduvus

Parandage RTK positsioneerimise täpsust ilma interneti ühenduseta, ühendades P4 multispektri D-RTK 2 ülitäpse GNSS-i mobiiljaama ja NTRIP-ga (RTCM-i võrgutransport Interneti-protokolli kaudu) 2 või salvestage satelliitvaatluse andmed, mida kasutatakse järeltöötluseks Kinemaatika (PPK).

Planeerige lende

Planeerige lende, täitke automatiseeritud missioone ja hallake lennuandmeid, kasutades GS PRO – DJI juhtivat iOS-i rakendust lennuplaneerimise kohta.

Koguge andmeid

Koguge multispektrilisi pilte suurel alal tõhusalt, kasutades P4 multispektrit, ja saate ülevaate probleemsetest piirkondadest.

Analüüsige andmeid

Antenniandmetele hõlpsasti juurde pääseda ja neid töödelda, rakendades taimepõhiseid mõõdikuid ja parameetreid, et saada soovitud tulemusi taimetervise kohta.

Otsustage vastavalt andmetele

Viige täpseid droonide andmete põhjal tähelepanu vajavatesse piirkondadesse ravi.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?