Slider

Phantom 4 RTK

Vii oma kaardistamise projektid uuele tasemele koos Phantom 4 RTK-ga. Üks kõige kompaktsemaid ja täpsemaid kaardistamise vahendeid madalatel kõrgustel.

DJI on teinud murrangulisi muudatusi oma tehnoloogias – viies drooni täpsuse uuele standardile. Phantom 4 RTK pakub kuni sentimeetri täpsusega andmeid, samal ajal kasutades vähem kontrollpunkte.

Uus RTK moodul on integreeritud Phantom 4 RTK kere sisse, pakkudes sentimeetrilist täpsust positsioneerimisel reaalajas pildi metaandmetele. RTK vastuvõtja alla on paigaldatud lisa GNSS moodul, mis säilitab täpsust ja püsivust signaalivaesemates asukohtades nagu näiteks tihedalt hoonestatud linnad. Mõlema mooduli ühendamisel on Phantom 4 RTK võimeline ohutult liiklema õhus tagades samal ajal täpsed andmed geodeesias, kaardistuses ja töövoogude inspekteerimisel.

Phantom 4 RTK positsioneerimise süsteemi on võimalik ühendada D-RTK 2 mobiilse baasjaamagaNTRIP-ga (Network Transport of RTCM via Internet Protocol) kasutades selleks 4G donglit või WiFi hotspot-i või kasutada satelliitandmete järeltöötlust PPK (Post Processed Kinematics).

Omadused

 • RTK moodul
 • 1″ CMOS sensor
 • TimeSync
 • GS RTK rakendus
 • OcuSync
 • D-RTK 2 mobiilne baasjaam

Kasutusvaldkonnad

 • Topograafilisel mõõtmisel
 • Töövoogude jälgimisel
 • Mahtude arvutamisel
 • Õnnetusjuhtumite analüüsimisel
 • Päästeoperatsioonidel
 • Tuuleturbiinide, sildade, päikesepaneelide jms ülevaatus
 • Inspekteerimisel jpm.
Horisontaalne RTK täpsus

1cm + 1ppm

Vertikaalne RTK täpsus

1.5cm + 1ppm

Absoluutne täpsus fotogramm-meetrilisel mudelil

5cm*

TimeSync

Et kasutada täielikult kogu Phantom 4 RTK positsioneerimise moodulite võimekust, on loodud selleks TimeSync süsteem, mis hoiaks pidevalt ühendust juhtpuldi, kaamera ja RTK mooduli vahel. Lisaks tagab TimeSync, et piltidele oleks salvestatud kõige täpsemad metaandmed ja mis parandaks positsioneerimise andmeid CMOS keskmes. See optimeerib fotogramm-meetria meetodeis ja võimaldab pildile salvestada sentimeetri täpsusega asukoha andmeid

Täpne pilt

Jäädvusta andmeid 1-tollise, 20 MP CMOS sensoriga. Mehaaniline säri võimaldab kaardista (pildistada) või lihtsalt andmeid koguda sujuvalt, ilma riskita saada hägusaid pilte. Kõrge eraldusvõime tõttu võimaldab Phantom 4 RTK saada 100 meetri kõrgusel lennates 2.74 cm GCD (Ground Sample Distance) täpsust.

Tagamaks, et iga Phantom 4 RTK pakub täpset tulemust, on kõik kaamera objektiivid läbinud ranged kalibreerimise protsessid, kus mõõdetakse radiaalseid ja tangensiaalseid läätse moonutusi. Moonutuste andmed  kogutakse ja salvestatakse iga pildi metaandmetesse, võimaldades kasutada neid järeltöötlustarkvarades.

OcuSync - pildi ja video edastamise süsteem

Naudi stabiilset ja usaldusväärset HD-pilti ja video edastamist kuni 7 km kauguselt – sobib suuremate alade kaardistamisel.

Sujuv ühilduvus D-RTK 2 mobiilse jaamaga

Muuda Phantom 4 RTK missioonid veelgi tõhusamaks D-RTK 2 baasjaamaga – pakkudes droonile reaalajas diferentsiaalandmeid. Mobiilse jaama robustne disain ja OcuSync ülekandesüsteem tagavad sentimeetrise täpsuse igas olukorras.

Lennuplaneerimise rakendus

Uus GS RTK rakendus võimaldab piloodil juhtida oma Phantom 4 RTK-d, kasutades lisaks tavapärasele planeerimisele kahte planeerimise viisi – Photogrammetry ja Waypoint Flight. Planeerimise režiimid võimaldavad piloodil määrata kattuvuse määra, kõrgust, kiirust, kaamera parameetreid ja palju muud.

GS RTK on loodud mõeldes kasutajatele, mistõttu on tarkvarsse loodud mitmeid funktsioone , mis on mõeldud just kaardistamiseks või töövoogude inspekteerimiseks. Tarkvarasse saab importida KML/KMZ lennuplaanide faile, uus säriaja režiim tagab valgustuse konsistentselt kõigile piltidele ning annab märku piloodile tugevas tuulest, et hoiatada ebasoodsatest tingimustest.

Alusta kaardistamisega juba täna

Sisseehitatud lennuplaneerimisetarkvaraga (GS RTK) ja lihtsa meetodiga RTK andmete kogumiseks (RTK võrk või D-RTK mobiilne jaam) on teil olemas täielik lahendus mis tahes mõõdistus-, kaardistus- või inspekteerimistegevuse jaoks.

Hoia silm peal oma ehitusplatsil, koostades regulaarseid ja täpseid kaarte.

Kogu andmeid detailseks analüüsiks, et mõõta oodatavat saagikust, tuvastada tõusvaid probleeme ja palju muud. Vii läbi detailne inspekteerimine, et vähendada näiteks elektrikatkestusi.

SDK tugi

Phantom 4 RTk ühildub DJI Mobile SDK-ga, võimaldades funktsioone automatiseerida ja kohandada läbi mobiilse seadme.Soovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?