Slider

Trimble Inpho UASmaster

Tuginedeb nüüdisaegsele Trimble Inpho tehnoloogiale, mis on olnud turuliider digitaalse aero-fotogrammeetria alal juba üle 30. aasta. 

See ühendab endas väga intuitiivsed ja juhendatud töövood paindlikkusega ning pakub ülitõhusad interaktiivsed redigeerimise tööriistu ja võimaldab luua põhjalikke aruandeid kvaliteedi tagamiseks. Need on vahendid mida vajavad kogenud spetsialistid.

UASMaster võimaldab töödelda andmeid, mis on kogutud peaaegu ükskõik, mis tootja riistvaraga. See töötab nii fikseeritud tiibadega kui ka helikopteri tüüpi õhusõidukitega. Tarkvara on osutunud töötlemisel edukaks isegi käeshoitavate kaamerate, vaatlus õhupallide ja muud tüüpi mehitamata õhusüsteemide kasutuse korral. 

UASMaster sisaldab kõrgtasemel tehnoloogiat, mis on kohandatud sedasi, et oleks võimalik UAS-i andmetest saada kvaliteetseid tulemusi. Spetsiaalsete algoritmide kaasamine annab automaatselt väga täpsed tulemused ning vajab minimaalsete käsitsi toiminguid. Optimeeritud töötlemine on saadaval UAS-i jaoks koos GPS-toe ja kvaliteetse otse-georeferentsi abil (nt koos Applanix APX-15-ga). See tagab stabiilse ja usaldusväärse fotogramm-meetrilise süsteemi, mis annab suurepäraseid tulemusi ilma spetsiaalsete fotogramm-meetria teadmiste või kogemusteta.

Tähtsamad muudatused

Vaata Youtube-is õpetilikke videosidSoovid drooni osta?

Vajad lisainfot?

Soovid demo?