Slide Background

Trimble Inpho UASmaster

Tuginedeb nüüdisaegsele Trimble Inpho tehnoloogiale, mis on olnud turuliider digitaalse aero-fotogrammeetria alal juba üle 30. aasta. 

Kogenud spetsialistile on Trimble ülikasulik abimees – töövoogude juhtimine on loogiline ja paindlik, interaktiivsed redigeerimise tööriistad säästavad suure hulga teie aega ja võimaldavad kiirelt luua põhjalikke aruandeid.

UASMaster võimaldab töödelda andmeid, mis on kogutud erinevate tootjate riistvaraga, see ühildub nii lennuki, kui ka helikopteri tüüpi droonidega. Tarkvara on võimalik kasutada ka statsionaarsete kaamerate, vaatlusõhupallide ja muud tüüpi mehitamata õhusõidukite andmete töötlemise optimeerimiseks.

UASMaster sisaldab kõrgtasemel tehnoloogiat, mis toetab maksimaalselt automatiseeritud andmetöötlust. Spetsiaalsed algoritmid annavad automaatselt väga täpseid tulemusi ning manuaalseid toiminguid tuleb teha minimaalselt. 
Optimeeritud töötlemine on saadaval UAS-i jaoks koos GPS-toe ja kvaliteetse otse-georeferentsi abil (nt koos Applanix APX-15-ga). See tagab stabiilse ja usaldusväärse fotogrammeetrilise süsteemi ning te ei pea forogrammeetsiliste parameetrite seadistamisele ise aega kulutama.

Tähtsamad muudatused

Vaata Youtube-is õpetilikke videosidSoovid tarkvara kasutada?

Vajad lisainfot?

Soovid proovida?